Menu

MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE

♦ Yat ile ilgili bilgileri görüntülemek için tıklayınız.
♦ Gezi ile ilgili bilgiler görüntülemek için tıklayınız.
♦ Misafirlerimizin dikkatine (mutlaka okunmalı!)


ÖNEMLİ NOT-1: Her sınıftan insanımızın yelken eğitimi alabilmesi ve aynı zamanda güzel bir mavi yolculuk yapabilmesi için fiyatlarımız çok düşük tululmuştur KDV fiyat haricidir.

ÖNEMLİ NOT-2: Yatımıza parasını veren herkes binemez. Bazı meslek gruplarından (erkeklere), sonradan görme zenginlerden (bilhassa bayanlara) kapımız daima kapalıdır. Yanlışlıkla binerler, yarı yolda indilir.

ÖNEMLİ NOT-3: Fiyatımız 2 kişi için olup, her ilave kişi için bu ücretin % 25 i uygulanır.

ÖNEMLİ NOT-4: Teknede bir çocuk iki büyük insana bedeldir. Bu sebeple çocuklardan tam ücret alınmaktadır. (ebeveyn kontrolündeki küçük çocuklardan ücret alınmaz.)

ÖNEMLİ NOT-5: Tur fiyatının SON DERECE düşük olması nedeniyle başta ve ortadaki 2 marina ücreti siz misafirlerimize aittir.

ÖNEMLİ NOT-6: Tekneye mümkün olan EN AZ EŞYA ile (bavulsuz), çanta ile gelinmesi siz misafirlerimizin rahatı için önerilir. Getirilen eşyanın çok azı kullanılmaktadır.

ÖNEMLİ NOT-7: Tekneye getireceğimiz en önemli şey ÇARŞAF ve YASTIK KILIFI olup, yatımız sizleri bir limandan alıp başka bir limana bıraktığından ÇARŞAF ve YASTIK KILIFINI yıkatmak imkanı bulunmamaktadır.

ÖNEMLİ NOT-8: Kumanya siz misafirlerimizin tarafından temin edilecek olup, buna kaptanın kumanyası da dahildir. Kumanya bir seferde değil, uğranılan limanlarda azar azar alınabilmektedir.

ÖNEMLİ NOT-9: Gezilerimiz PAZARTESİ sabah 9.00 da başlayıp, PAZAR akşamı 21.00' da nihayet bulur. Tekneyi görmek ve kaptanla tanışmak bahanesi ile PAZAR gecesi marinaya gelinmemesi önemle rica olunur. Kaptanın sadece bir akşam yalnız kalmasına müsaade edilmelidir.

ÖNEMLİ NOT-SON: Kaptanınız sitesinden de anlaşılacağı üzere biraz ANTİKA olup, bu durum biline, ona göre geline... : )